Moduł ZIO QWIIC LORA DEV BOARD 433MHZ - AmexLab.com.pl
  • Moduł ZIO QWIIC LORA DEV BOARD 433MHZ - AmexLab.com.pl

Moduł ZIO QWIIC LORA DEV BOARD 433MHZ

149,00 zł
Brutto Wysyłka 24 godz
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Informacje i Zamówienia Telefoniczne: 602 723 295

 

Wysyłka: Płatne z góry - 14 zł, za Pobraniem - 18 zł

 

Zwroty do 14 dni

Wiemy, jak skomplikowane jest podłączenie modułu radiowego LoRa, dlatego ułatwiamy łączenie się drogą radiową. Stworzyliśmy moduł kompatybilny z Arduino IDE, który łączy w sobie moduł LoRa + ATMEGA32U4-AU. Po prostu, użyj dwóch modułów LoRa, jednego jako nadajnika i drugiego jako odbiornika, a konfiguracja LoRa będzie kompletna.
Na płytce znajdują się dwa złącza Qwiic, dzięki czemu możesz dodać więcej modułów Qwiic w ciągu kilku sekund bez lutowania i łączenia mostków.

Główny mikrokontroler ATMEGA32U4-AU ma prawie taką samą wydajność jak ATmega328, z wbudowanym USB, więc nie tylko posiada program konwersji USB na Serial i wbudowane funkcje debugowania bez potrzeby użycia chipa podobnego do FTDI, ale może również działać jak mysz komputerowa, klawiatura, urządzenie USB MIDI itp.

Moduł LoRa na płytce bazuje na układzie SX1278 i pracuje na częstotliwości 433 MHz. Może pracować jako układ główny (master) lub układ podległy (slave). Dzięki antenie sprężynowej zasięg komunikacji może wynosić do 10 km w otwartym terenie. Jest to idealne rozwiązanie dla projektów budowlanych, rozmieszczonych na dużym obszarze. Oferujemy dwa rodzaje modułów LoRa na płycie (opcjonalnie), Ra-01 z anteną sprężynową i Ra-02 z anteną IPX.
Antena na płytce jest wystarczająco dobra, aby można było przetestować funkcje modułu. Jeśli trzeba ją zaimplementować do rzeczywistych projektów, należy antenę przylutować , aby uzyskać najlepszy zasięg transmisji radiowej.

Specyfikacja:
•    Pamięć programu: 32 kB
•    CPU Speed (MIPS/DMIPS): 16 MHz
•    Pamięć SRAM: 2560 bajtów
•    Pamięć EEPROM/HEF: 1024 bajtów
•    Standardowa częstotliwość transmisji:  433MHz
•    Zakres częstotliwości: 420 - 450MHz

101940
1 Przedmiot