Moduł ZIO QWIIC TEMPERATURE HUMIDITY SENSOR SHT31 - AmexLab.com.pl
  • Moduł ZIO QWIIC TEMPERATURE HUMIDITY SENSOR SHT31 - AmexLab.com.pl

Moduł ZIO QWIIC TEMPERATURE HUMIDITY SENSOR SHT31

65,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Informacje i Zamówienia Telefoniczne: 602 723 295

 

Wysyłka: Płatne z góry - 14 zł, za Pobraniem - 18 zł

 

Zwroty do 14 dni

Moduł ZIO QWIIC TEMPERATURE HUMIDITY SENSOR służy do pomiaru temperatury i wilgotności (w oparci o czujnik SHT31). Wprowadza nową jakość do techniki pomiaru tych wielkości. Moduł jest w pełni skalibrowany i jak reszta produktów firmy Sensirion, czujnik SHT31 integruje technologię CMOSens®, która łączy obydwa czujniki na jednym chipie krzemowym. Dostarcza  dane pomiarowe o wysokiej precyzji w niskiej cenie.

Większość czujników STH nie zapewnia prawdziwego interfejsu I2C dla łatwego odczytu, ale mamy dobrą wiadomość. Czujnik w oferowanym module zapewnia wiele funkcji i interfejsów, w tym I2C z dwoma opcjami adresowymi. Czy musimy podać więcej powodów, dla których włączyliśmy go do naszego ekosystemu rodziny Qwiic ? Ten jeden czujnik stał się częścią rodziny modułów Qwiic ze względu na wysoką precyzję i łatwość użycia.

Dokładność pomiaru wilgotności względnej wynosi ± 2% , natomiast dokładność  pomiaru temperatury wynosi  ± 0,3°C nawet w ekstremalnych warunkach, w zakresie od -40°C do 125°C. W przypadku użycia własnych płytek  (bez złącza Qwiic), można użyć wyprowadzone piny w module. Również jest dostęp do pinów ALERT i RESET.

Specyfikacja:
•   Napięcie zasilania: 3,3 V
•   Dokładność pomiaru:
o Wilgotność względna: ± 2%
o Temperatura: ± 0,3 ° C
• Interfejs: I2C (wybierany adres przy 0x44 (domyślnie) i 0x45)
• Wymiary: 16,5 x 25,3 mm
• Masa: 1,1 g

101926